Набридло оплачувати рахунки, що постійно зростають, за електрику та тепло? Вирішили вигідно вкласти свої гроші, щоб заробити та врятувати їх від інфляції? Переживаєте, що почнуться відключення енергії, або якість ваших електромереж залишає бажати кращого? Тоді рекомендуємо вам встановити сонячну електростанцію під «Зелений» тариф. Якщо все зробити правильно, то держава платитиме вам, а не ви їй.

«Зелений» тариф – це спеціальний механізм, націлений на збільшення частки відновлюваної енергетики. Він має на увазі, що ви отримуватимете гроші за кожен вироблений кіловат. Причому вам за нього заплатять майже втричі більше, ніж він коштує в електромережі. Зокрема, сонячні електростанції, введені в експлуатацію у 2021–2022 р., одержують по 0,1626 євро за кожен кВт/год.

Що необхідно для запуску

Все, що вам потрібно зробити, щоб збудувати власну сонячну станцію під «Зелений» тариф, – звернутися до нашої компанії. Фахівці детально проконсультують вас з усіх питань, допоможуть підібрати готові комплекти обладнання, виконають всі необхідні розрахунки. Також ми здійснюємо будівництво електростанцій під ключ та їх подальше підключення до «Зеленого» тарифу. Наша компанія працює як з юридичними особами, так і з приватними. Звертайтесь!

У нас ви можете замовити сонячні електростанції під «Зелений» тариф потужністю від 8 до 40 кВт/год. Середній термін окупності інвестицій становить від 3,5 до 4 років залежно від розташування ділянки, власного енергоспоживання будинку та інших факторів. Виробник дає офіційну експлуатаційну гарантію на сонячні панелі на 25 років, тобто ваша станція багаторазово окупить себе і принесе вам стабільний дохід.

Працюючи з СОНЦЕПРОМ ви отримуєте:

Актуальні ціни на автономні сонячні електростанції для дому, приємні знижки для постійних клієнтів, підрядників і будівельних компаній.

Безкоштовний розрахунок вашої майбутньої геліосистеми з урахуванням можливості її розміщення на ділянці. Ви дізнаєтеся загальну вартість будівлі, термін її окупності.

Офіційну гарантію на все обладнання. Також ми проводимо технічне обслуговування геліосистем після завершення гарантійного терміну.

Чому ми?

Компанія «Сонцепром» займається будівництвом сонячних електростанцій під ключ не перший рік. Ми чудово розуміємося на всіх нюансах і пропонуємо клієнтам тільки ефективні рішення. Наші переваги:

  1. Доступні ціни на обладнання та роботу.
  2. Робота під ключ, починаючи від проєктування станції та закінчуючи оформленням «Зеленого» тарифу.
  3. Гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, допомога у налаштуванні станцій на максимально ефективні схеми роботи.

Залишилися питання чи хочете замовити сонячну станцію? Звертайтесь до нас! Ми детально проконсультуємо вас з усіх питань, розповімо, на яких варіантах краще зупинитись, як можна підвищити дохід.

Для одержання індивідуального прорахунку, будь ласка, заповніть цю форму:

    Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності