Щоб заощадити на постійно зростаючих комунальних послугах, рекомендуємо вам придбати сонячні батареї для дому. З їхньою допомогою можна значно знизити розміри рахунків на електроенергію, а також забезпечити себе безкоштовною електрикою. Жодних погоджень при цьому виконувати не потрібно. Ви просто розмістите панелі на даху, фасаді, землі або інших поверхнях та зможете використовувати їх потужності для живлення наявного електрообладнання.

Зазначимо, що ви можете придбати готовий комплект фотомодулів необхідної потужності або просто купити кілька штук, щоб стати автономним, незалежним від держави. За бажанням можна побудувати навіть повноцінну приватну сонячну електростанцію, за допомогою якої вдасться заробляти на «Зеленому» тарифі. У цьому випадку ви окупите всі витрати максимально швидко (за 3,5–4 роки).

Комплект обладнання

Щоб забезпечити себе безкоштовною електрикою, необхідно придбати:

  • Сонячні батареї для приватного будинку. Вони бувають різних типів та потужності. Зазвичай їх підбирають під задані параметри та особливості ділянки. Панелі можна з’єднувати одна з одною, підвищуючи потужність сонячної станції.
  1. Інвертори. Це цифровий пристрій, який необхідний для перетворення вихідного від панелей постійного струму на змінний з потрібними значеннями напруги і частоти. Також він має додаткові функції, може контролювати роботу станції.

Це мінімальний комплект, який дозволить вам отримувати сонячну енергію та використовувати її для живлення електроприладів. Додатково знадобляться кабелі та конектори для підключення обладнання, стійки для фіксації панелей.

Можуть знадобитися інші папери. Їх готують та передають до НКРЕКП. Процедура безкоштовна. Рішення щодо підключення «Зеленого» тарифу приймається протягом 45 днів.

Працюючи з СОНЦЕПРОМ ви отримуєте:

Актуальні ціни на автономні сонячні електростанції для дому, приємні знижки для постійних клієнтів, підрядників і будівельних компаній.

Безкоштовний розрахунок вашої майбутньої геліосистеми з урахуванням можливості її розміщення на ділянці. Ви дізнаєтеся загальну вартість будівлі, термін її окупності.

Офіційну гарантію на все обладнання. Також ми проводимо технічне обслуговування геліосистем після завершення гарантійного терміну.

Як замовити

Якщо ви бажаєте придбати готовий комплект сонячних батарей для дому від перевірених виробників, то звертайтесь до компанії «Сонцепром». Ми відповімо на запитання, допоможемо підібрати потрібне обладнання, безкоштовно виконаємо розрахунки та розповімо, як усе підключити. Ми пропонуємо:

  1. Широкий асортимент сертифікованих товарів від європейських та азіатських виробників. На все обладнання є офіційні гарантії.
  2. Встановлення електростанцій під ключ з урахуванням особливостей будинку чи ділянки.
  3. Гарантійне та післягарантійне обслуговування станцій, їх модернізацію.
  4. Підключення до «Зеленого» тарифу.
  5. Юридичний супровід з Обленерго.

За потреби ви можете оформити кредитування на покупку. При правильному підході обладнання приноситиме вам стабільний прибуток у розмірі 6 500 доларів на рік, тобто саме себе окупатиме. Також воно забезпечить вам безперебійне електропостачання. Якщо хочете стати повністю автономними, можна додатково придбати акумулятори. Вони будуть накопичувати енергію вдень та віддавати її вночі.

Для одержання індивідуального прорахунку, будь ласка, заповніть цю форму:

    Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності