Блог

Що таке сонячні панелі

Завдання сонячних панелей полягає в перетворенні сонячної енергії в електрику. Відбувається це завдяки посередництву кремнію. Даний мінерал є одним з найпоширеніших на планеті, тому добувати його нескладно, що і відбивається на вартості сонячних панелей. Їх відносно низька собівартість дозволяє встановлювати такі панелі навіть приватним особам. 

Головна перевага енергії сонця — це її екологічність і відсутність шкідливого випромінювання та викидів. Використання такого типу енергії не тягне за собою будь-яких відходів. Втім, є і незначні мінуси. Наприклад, дощова погода і хмарність значно знизять генерувальну здатність обладнання. Тому часто такі станції працюють паралельно зі звичайними джерелами енергії. 

Якщо ви плануєте приєднатися до числа новаторів, які успішно користуються альтернативними джерелами енергії та «зеленим» тарифом, то саме час подумати про встановлення сонячної електростанції. По-перше, власна СЕС дозволить не тільки заощадити, але й стати частково або навіть повністю незалежним від центрального енергопостачання. По-друге, при правильних розрахунках можна навіть заробляти, продаючи електроенергію за «зеленим» тарифом Обленерго. 

Конфігурації сонячних станцій можуть незначно відрізнятися одна від одної, але перелік основних компонентів однаковий. І головним з них є сонячні панелі, які, власне, і генерують електроенергію. Давайте разом з консультантами компанії «Сонцепром» розберемося, що вони собою являють. 

Made on
Tilda