Блог

Як отримати «Зелений» тариф: інструкція

Перший крок — це, природно, покупка та встановлення обладнання, причому, перед цим необхідно врахувати наступні фактори: 

  • наявність відповідної ділянки для монтажу. Це може бути дах будівлі або її фасад. Місце для монтажу потрібно обирати так, щоб воно забезпечувало оптимальний режим функціонування станції, а саме: добре освітлення протягом дня, орієнтація на південь; 
  • наявність достатньої площі для монтажу. Наприклад, для СЕС потужністю 10 кВт необхідно близько 63 кв.м; 
  • підписання договору з РЕМ, при цьому важливо врахувати потужність точки підключення. Якщо потужності недостатньо, потрібно пройти спеціальну процедуру щодо її збільшення. 

Наступний крок — це підключення. Для цього необхідно: 

  • провести монтаж СЕС; 
  • написати заяву в РЕМ про те, що ви підключаєте СЕС, і прикріпити до нього схему приєднання. Схему допоможуть скласти інженери компанії "Сонцепром". 

Після того, як РЕМ отримає заяву, її представники встановлять двонаправлений лічильник. А вже після цього приїжджає представник Обленерго, оглядає СЕС і укладає договір, за яким власник домогосподарства буде продавати вироблену електроенергію державі. При цьому в документі необхідно вказати розрахунковий рахунок, на який будуть відправлятися грошові кошти. Тому подбайте про його відкриття заздалегідь. 

Made on
Tilda