Сонцепром®
Сонячні електростанції
Скільки можна заробити на сонячній електроенергії у Західній Україні
Термін окупності та потенційний заробіток сильно залежать від регіону і місця встановлення станції. Як стверджують фахівці компанії «Сонцепром», на території Західної України генерувальна здатність сонячних станцій становить приблизно 1200 кВт на 1 кВт встановленої потужності. Тобто, якщо у вашому домоволодінні встановлена СЕС на 10 кВт, то за рік вона виробить приблизно 12000 кВт. Ця цифра може варіюватися в залежності від, наприклад, типу сонячних панелей. Так, показники ефективності монокристалічних сонячних панелей складають 18-23%, тоді як у тонкоплівкових панелей цей показник продуктивності дорівнює всього 13%.


Ще один фактор, що впливає на продуктивність станції, — це місце монтажу. Панелі рекомендується встановлювати на південній стороні. Якщо ж розташування вашого будинку або ділянки цього не дозволяє, то у крайньому разі станцію можна розмістити на південному заході або південному сході. При цьому важливо стежити, щоб оточувальні об'єкти не кидали тінь на панелі. Через це вони можуть перегрітися та вийти з ладу.


Слід також врахувати, що влітку та навесні сонячна електростанція генерує більше енергії з цілком зрозумілих причин. Наприклад, пік генерації припадає на травень, і в цей період станція здатна виробити 1650 кВт. Найнижчі показники припадають на грудень і складають 130-140 кВт.


Отже, спробуємо порахувати, скільки грошей можна заробити на домашній СЕС потужністю в 10 кВт. За рік така станція може виробити 12000 кВт. Помножимо цю цифру на «зелений» тариф, який на цю мить складає € 0,163/кВт і віднімемо всі податки та комісійні збори, які в сумі складають 19,5%. У підсумку ми отримуємо дохід, рівний € 1574. Але це за умови, що домогосподарство взагалі не буде споживати вироблену станцією енергію.


Щоб правильно розрахувати, скільки електроенергії потрібно вашому домогосподарству для забезпечення власних потреб, і визначити, якою має бути потужність сонячної електростанції, щоб у вас з'явилася можливість заробляти на продажу енергії державі, зверніться до інженерів компанії «Сонцепром». Наші фахівці не просто розроблять для вас оптимальний проект, а й допоможуть максимально швидко і комфортно пройти всі етапи оформлення «зеленого» тарифу.


ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ
ПРОРАХУНОК ПРОЕКТУ
Ми використовуємо обладнання:

81130, Україна, м. Львів - Сокільники,
вул. Садова 18, а (кільцева дорога Львова)


+38 (063) 203 66 07
+38 (066) 254 08 81

sonceprom@gmail.com

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК
© 2020 Sonceprom company
Made on
Tilda