Сонцепром®
Сонячні електростанції
Переваги встановлення сонячної електростанції
Увесь світ вже давно переконався, що майбутнє енергетики — за поновлюваними джерелами енергії. Україна також входить у число країн, які активно заохочують використання альтернативних джерел енергії — сонячних і вітростанцій. Завдяки програмі «зеленого» тарифу такі джерела стають все більш популярними серед власників домогосподарств, оскільки дозволяють не тільки істотно скоротити грошові витрати на оплату електроенергії з центральної мережі, але й заробити на продажу енергії державі.


Найбільшу популярність отримали сонячні електростанції. Це пояснюється тим, що енергія сонця є доступною, сонячні панелі можна встановити як на даху будинку, гаража та навіть на присадибній ділянці. При цьому обладнання не потребує будь-якого спеціалізованого техобслуговування, а термін його експлуатації становить, у середньому, 25 років.


Перед тим, як придбати СЕС, кожен власник домогосподарства замислюється про доцільність її встановлення. Фахівці компанії «Сонцепром» стверджують, що домашня сонячна станція необхідна, якщо:

  • ви плануєте зробити своє домогосподарство частково або повністю незалежним від центрального енергопостачання;

  • у вас відсутнє підключення до центральної електромережі (в даному випадку є необхідність у встановленні станції з акумуляторами);

  • ви хочете продавати вироблену енергію державі за «зеленим» тарифом.

У всіх вищевказаних випадках термін окупності СЕС складе кілька років. В інших же випадках він може доходити до 10 років, тому доцільність встановлення станції слід розглядати комплексно, беручи до уваги всі проблеми, які таке обладнання повинно вирішити.


ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ
ПРОРАХУНОК ПРОЕКТУ
Ми використовуємо обладнання:

81130, Україна, м. Львів - Сокільники,
вул. Садова 18, а (кільцева дорога Львова)


+38 (063) 203 66 07
+38 (066) 254 08 81

sonceprom@gmail.com

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК
© 2020 Sonceprom company
Made on
Tilda