Сонцепром®
Сонячні електростанції
Особливості встановлення сонячних електростанцій
Виснаження запасів викопного палива і ціни, що постійно на них зростають, змушують споживачів електроенергії все частіше звертатися до її альтернативних джерел. І найбільшу популярність серед них як в Україні, так і в усьому світі набули сонячні електростанції. Попри високу вартість фотоелектричних панелей витрачені кошти окупляться протягом декількох років, що стало можливим завдяки «зеленому» тарифу. Крім того, термін служби такої станції становить, у середньому, 25 років, а відсутність негативного впливу на середовище робить таке джерело енергії пріоритетним.


Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії», громадяни України мають право на встановлення СЕС у своєму домоволодінні як для забезпечення власних потреб в електроенергії, так і з метою її продажу в центральну мережу і скорочення витрат на її споживання. «Зелений» тариф — це програма, яка гарантує, що держава оплатить надлишок енергії, виробленої вашою сонячною станцією.


Встановити СЕС можна практично в будь-якому місці: на даху власного будинку, на дахах господарських будівель, на присадибній ділянці та навіть на паркані. Головне, щоб вистачало площі для розміщення обладнання. Крім того, інженери компанії «Сонцепром» рекомендують ретельно обирати місце для монтажу станції. Її необхідно розмістити на південній стороні, в крайньому разі — на південному сході або південному заході, а також стежити, щоб її не затінювали сусідні споруди. Це може призвести до перегрівання панелей та їх несправності.


Використовувати домашню сонячну станцію можна не тільки для роботи побутових приладів, зарядки електромобіля і таке інше. Якщо ви націлені встановити досить потужну станцію, яка буде виробляти більше енергії, ніж це необхідно для покриття потреб домогосподарства, її надлишок можна продавати державі. Щомісяця ви будете отримувати на свій рахунок кошти, які можна накопичувати. А взимку, коли погода не радує сонячними днями, ці гроші можна використовувати на оплату електроенергії, споживаної із загальної мережі.


ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ
ПРОРАХУНОК ПРОЕКТУ
Ми використовуємо обладнання:

81130, Україна, м. Львів - Сокільники,
вул. Садова 18, а (кільцева дорога Львова)


+38 (063) 203 66 07
+38 (066) 254 08 81

sonceprom@gmail.com

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК
© 2020 Sonceprom company
Made on
Tilda