Мережева сонячна електростанція для юридичних осіб  дозволить вам заробляти на «Зеленому тарифі» та заощаджувати на оплаті комунальних послуг. Це вигідне вкладення грошей, оскільки ціни на електрику постійно зростають, а загальна якість мереж падає. Встановивши сонячну мережеву електростанцію вдома або на підприємстві, ви зможете забути про віялові відключення, поломки генераторів та іншого обладнання. При необхідності ви споживатимете енергію власного виробництва вдень, а вночі — добирати потрібні кіловати з міських мереж.

 

Подібна станція ідеально підходить для встановлення вдома чи на території підприємства. У ній відсутні батареї для накопичення енергії, тому вартість обладнання нижча за облаштування автономної системи. Відсутність акумуляторів прибирає слабку ланку: станція зможе працювати десятиліттями, не виходячи з ладу і не вимагаючи обслуговування. Практика показує, що сучасні панелі служать по 20 років до того, як розпочнеться процес їхньої деградації. Сумарна розрахункова тривалість служби станції — 25–30 років. При цьому повна окупність проєкту відбувається через 4–6 років.

Особливості геліостанцій

 

До комплекту системи входять:

 

  1. Сонячні панелі, які виробляють електрику, споживаючи сонячне світло. Вони можуть бути різних типів та потужності. Панелі з’єднуються одна з одною, що дозволяє створювати станції великої потужності (до 35 кВт і більше).
  2. Інвертор. Він перетворює постійний струм на змінний, який потім споживається встановленим у будинку обладнанням або передається в лінії електропередач за «Зеленим тарифом».
  3. Кріплення, кабелі, конектори та інше допоміжне обладнання. Воно необхідне для фіксації сонячних панелей, передачі електроенергії та ін.

Зверніть увагу, що ми пропонуємо юридичні мережеві сонячні електростанції під ключ. Тобто ми самостійно виконаємо всі необхідні розрахунки, створимо 3D-проєкт, реалізуємо його та підключимо станцію до «Зеленого тарифу». Шукати сторонніх підрядників вам не доведеться.

Зверніть увагу, що ми пропонуємо мережеві сонячні електростанції для юридичних осіб під ключ. Тобто ми самостійно виконаємо всі необхідні розрахунки, створимо 3D-проект, реалізуємо його та підключимо станцію до «Зеленого тарифу». Шукати сторонніх підрядників вам не доведеться.

Працюючи з СОНЦЕПРОМ ви отримуєте:

Актуальні ціни на мережеві сонячні електростанції для юридичних осіб, приємні знижки для постійних клієнтів, підрядників та будівельних компаній.

Безкоштовний розрахунок вашої майбутньої геліосистеми з огляду на можливість її розміщення на ділянці. Ви дізнаєтесь про загальну вартість будівництва, терміни її окупності.

Офіційну гарантію на все обладнання. Також ми проводимо технічне обслуговування геліосистем після завершення гарантійного терміну.

Як замовити

 

Щоб купити сонячні юридичні мережеві електростанції для будинку, просто зателефонуйте або напишіть нам. Ми реалізуємо проєкти будь-якої складності в найкоротші терміни. Наші переваги:

 

  1. Доступні ціни, приємні знижки та регулярні акції. Ми пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови і називаємо точну вартість — жодних додаткових платежів робити не потрібно.
  2. Гарантія на устаткування. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, тому цілком впевнені в якості своїх товарів.
  3. Детальні консультації з будь-яких питань. Ми розповімо, як працює станція, як швидко вона окупається, як правильно нею керувати і т. д.

 

Телефонуйте — ми виконаємо проєкт під ключ буквально за кілька днів, після чого ви зможете отримувати стабільний прибуток.

Для отримання індивідуального прорахунку, будь ласка, заповніть цю форму:

    Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності