Якщо ви хочете зробити вигідне вкладення, то рекомендуємо вам купити приватну мережеву сонячну електростанцію. Вона повністю окупається за 3,5–4 роки, після чого приносить стабільний прибуток своєму власнику за рахунок зеленого тарифу. Подібні станції набагато вигідніші, ніж банківський депозит, який лише перекриває інфляцію. Вони дозволяють заробляти понад 6,5 тисяч доларів щороку на одній установці, причому вам не потрібно постійно контролювати їхній стан. Вони працюють в автономному режимі без участі людини.

 

Приватні мережеві сонячні електростанції встановлюють на дахах приватних будинків та/або на земельних ділянках біля будинку. Вони не можуть накопичувати енергію, щоб витрачати її вночі — надлишок електрики виливається через двонаправлений лічильник у міські мережі. Саме за це вам платять гроші. У темну пору будинок споживає енергію класичним способом. При необхідності до системи можна додати акумулятори, і тоді ви станете повністю автономними.

Як правильно вибрати потрібну станцію

 

Перед тим як купити установку, необхідно продумати основні нюанси:

 

 1. Загальна потужність системи. Ми реалізуємо станції від 8 до 40 кВт/год.
 2. Розміри ділянки та спосіб монтажу. Панелі можна кріпити на дахах будинків та інших будівель, встановлювати на землю чи спеціальні стійки.
 3. Необхідне обладнання та його функціонал. Можна обійтися недорогими елементами, але краще вибрати сучасніші та якісніші, які дозволяють стежити за роботою станції на відстані.

Приватна мережева сонячна електростанція під ключ — це вигідне вкладення грошей, яке приноситиме прибуток вам і вашим дітям. Середній термін її експлуатації становить 30–40 років, після чого панелі деградують і їх необхідно буде замінити.

Правильно побудована та розрахована автономна електростанція на сонячних батареях функціонує не менше 30 років. Деградація фотомодулів відбувається приблизно 0,5%/рік.

Повний термін окупності системи становить близько 5-7 років (все залежить від розташування станції, її потужності, кількості споживаної енергії тощо). Саме тому використовувати їх вигідно та практично.

Переваги геліостанції

 

До переваг облаштування сонячних електростанцій належать:

 

 1. Незалежність від міських ліній електропередач. Вам не страшні віялові відключення через брак вугілля, поломки генераторів та ін. У вас буде своя електростанція, яка працює 24 години на добу. Крім того, вартість одного кіловата буде значно дешевшою, ніж при покупці в РЕМ.
 2. Можливість підключення «Зеленого тарифу». Завдяки цьому ви зможете заробляти, продаючи надлишки енергії державі чи місцевим енергомережам.
 3. Можливість підключення домоволодінь, що знаходяться на відстані. Якщо протягнути лінію до вашого будинку не виходить або це обходиться в солідну суму, станція допоможе вам вирішити проблему максимально недорого і ефективно.

Дізнатись актуальну ціну на приватну автономну сонячну електростанцію для дому можна на нашому сайті. Ми безкоштовно виконаємо всі необхідні розрахунки, проконсультуємо з наявних питань та встановимо геліостанцію під ключ, з оформленням усіх потрібних документів та підключенням до «Зеленого тарифу».

Працюючи з СОНЦЕПРОМ ви отримуєте:

Актуальні ціни на автономні сонячні електростанції для дому, приємні знижки для постійних клієнтів, підрядників та будівельних компаній.

Безкоштовний розрахунок вашої майбутньої геліосистеми з огляду на можливість її розміщення на ділянці. Ви дізнаєтесь про загальну вартість будівництва, терміни її окупності.

Офіційну гарантію на все обладнання. Також ми проводимо технічне обслуговування геліосистем після завершення гарантійного терміну.

Як замовити

 

Щоб придбати геліостанцію, вам варто звернутися до нашої компанії. Ми детально проконсультуємо вас з усіх питань та допоможемо підібрати відповідні моделі. Наші переваги:

 

 1. Актуальні ціни на приватні мережеві сонячні електростанції.
 2. Індивідуальний підхід до клієнтів. Ми безкоштовно виконаємо всі розрахунки та створимо модель з урахуванням вашої ділянки.
 3. Побудова геліостанцій під ключ. Вам не потрібно буде залучати сторонніх виконавців, ми все зробимо самі.
 4. Офіційна гарантія. Ми замовляємо обладнання у перевірених постачальників, тому впевнені, що з ним нічого не станеться.
 5. Постгарантійне обслуговування. Ми цінуємо своїх клієнтів і завжди націлені на взаємовигідну співпрацю.

 

Якщо ви хочете придбати комплект геліостанції із встановленням та підключенням під ключ, то звертайтеся до компанії «Сонцепром». Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань, допоможуть розрахувати необхідну потужність, розкажуть про особливості обладнання та ін.

Щоб замовити станцію, досить просто зателефонувати нам. Ми працюємо без вихідних – звертайтесь!

Для отримання індивідуального прорахунку, будь ласка, заповніть цю форму:

  Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності