Мережева сонячна електростанція — це система, яка дозволить забезпечити ваше домоволодіння дешевою енергією на постійній основі. Цей варіант підходить для тих, чий об’єкт підключений до ліній електропередач. Геліостанція (сонячна електростанція) дозволить вам заробляти на «Зеленому тарифі», зливаючи надлишки енергії у міські мережі. Термін окупності подібного проєкту становить 3,5–4 роки, після чого він приносить чистий прибуток.

 

Мережева сонячна електростанція для дому може мати різну потужність. Зазвичай у приватних домоволодіннях встановлюють системи від 8 до 40 кВт/год. Цього цілком достатньо для того, щоб забезпечити енергією всі потреби, а також продати надлишки та забезпечити додатковий заробіток. Подібні станції працюють по 30–40 років, окупаючи зроблені вкладення у 5–7 разів.

Чому варто купити геліостанцію

 

В Україні постійно зростають тарифи на електроенергію, тому для того, щоб не турбуватися про ціни на електрику, рекомендуємо купити сонячну електростанцію.

 

Другий плюс облаштування геліостанції – продаж енергії за «Зеленим тарифом». Багато хто розглядає її як вигідне вкладення. Справді, встановити вдома електростанцію набагато вигідніше, ніж покласти гроші у банк чи вкласти їх у якийсь невеликий бізнес. Ви зможете заробляти понад 6500 доларів на рік, причому приділяти час системі не потрібно – вона працює автоматично, без вашої участі та контролю.

Правильно побудована та розрахована автономна електростанція на сонячних батареях функціонує не менше 30 років. Деградація фотомодулів відбувається приблизно 0,5%/рік.

Повний термін окупності системи становить близько 5-7 років (все залежить від розташування станції, її потужності, кількості споживаної енергії тощо). Саме тому використовувати їх вигідно та практично.

Що входить до комплекту

Мережева сонячна електростанція під ключ, замовити яку можна в нашій компанії, складається з наступних елементів:

  1. Кремнієві панелі, які перетворюють сонячне світло на електрику. Вони можуть мати різну потужність, робочу напругу та ККД. З’єднуються панелі паралельно, послідовно або комбіновано залежно від конструкції та особливостей станції.
  2. Інвертори. Цей пристрій перетворює постійний струм на змінний, а також піднімає напругу до стандартних 220 вольт (частота — 50 Гц). Особливістю мережевого інвертора є те, що він не працює з акумуляторами. Усі надлишки енергії спрямовуються через двонаправлений лічильник до електричної мережі та оплачуються за «Зеленим тарифом».
  3. Сполучні клеми, кабелі, дроти. Необхідні для забезпечення працездатності всієї системи, а також для підключення станції до домашньої та зовнішньої електромережі.

Також до комплекту входять кріплення для панелей. Їх можна зафіксувати на покрівлі або зібрати спеціальну стійку, де вони будуть встановлені над землею.

Як замовити

Щоб купити відповідну для ваших цілей електростанцію, необхідно звернутися до нашої компанії. Ми займаємося проєктування, монтажем та запуском геліостанцій різних потужностей, надаючи послуги як приватним, так і юридичним особам. Ми пропонуємо:

  1. Доступні ціни на сонячні електростанції.
  2. Офіційна гарантія на все обладнання. Також ми здійснюємо постгарантійне обслуговування за необхідності.
  3. Детальні консультації та допомога з вибором станцій, що підходять під ваші вимоги. Ми відповімо на всі запитання та розповімо вам все, що потрібно знати про їхню роботу.
  4. Безкоштовні розрахунки вироблення енергії та окупності.
  5. Монтаж конструкцій під ключ, із підключенням «Зеленого тарифу» та оформленням необхідних документів.

Щоб дізнатися про актуальну вартість або отримати детальні консультації, просто зателефонуйте нам у робочий час. Ми готові до взаємовигідної співпраці!

Працюючи з СОНЦЕПРОМ ви отримуєте:

Актуальні ціни на автономні сонячні електростанції для дому, приємні знижки для постійних клієнтів, підрядників і будівельних компаній.

Безкоштовний розрахунок вашої майбутньої геліосистеми з урахуванням можливості її розміщення на ділянці. Ви дізнаєтеся загальну вартість будівлі, термін її окупності.

Офіційну гарантію на все обладнання. Також ми проводимо технічне обслуговування геліосистем після завершення гарантійного терміну.

Якщо ви хочете придбати комплект геліостанції із встановленням та підключенням під ключ, то звертайтеся до компанії «Сонцепром». Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань, допоможуть розрахувати необхідну потужність, розкажуть про особливості обладнання та ін.

Щоб замовити станцію, досить просто зателефонувати нам. Ми працюємо без вихідних – звертайтесь!

Для одержання індивідуального прорахунку, будь ласка, заповніть цю форму:

    Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності