Юридична гібридна сонячна електростанція — це розумна інвестиція, яка дозволить вам отримувати пасивний дохід та економити серйозні кошти на комунальних послугах. Вона вважається оптимальним варіантом для приватного чи комерційного використання та дозволяє забезпечити повну незалежність від цін на енергію.

Гібридні сонячні електростанції є найбільш універсальними. Їхня відмінність від автономних або мережевих полягає в тому, що вони можуть працювати в різних режимах. Наприклад, вдень станція виробляє енергію, яка використовується для заряджання батарей та забезпечення працездатності встановленого в будинку обладнання. Надлишки електрики подаються до міської мережі за «Зеленим тарифом». Ввечері, коли виробіток падає, у справу вступають акумулятори. Будинок використовує накопичену енергію. Якщо її не вистачає, то система добирає потрібні кіловати з ліній електропередач.

Переваги гібридних станцій

В Україні та решті світу тарифи на енергоносії постійно зростають. Крім того, ТЕЦ та атомні станції знаходяться у зношеному стані, а вироблення власної енергії постійно знижується. Якість міських енергомереж знаходиться на досить низькому рівні: напруга може відхилятися від 220 вольт на 10 і більше відсотків, часто трапляються поломки і відключення.

Юридична гібридна сонячна електростанція, яку можна купити в нашій компанії, допоможе вам захиститися від цих недоліків. Ви матимете власну електроенергію, яку можна використовувати для опалення будинку, забезпечення роботи різної техніки та продажу надлишків за «Зеленим тарифом».

Також до плюсів геліостанцій належать:

  1. Тривалий термін служби. Якщо правильно підібрати обладнання та змонтувати станцію, то вона працюватиме близько 30 років.
  2. Швидка окупність. Практика показує, що всі вкладення повністю перекриваються за 5–6 років. Після цього установка приносить чистий прибуток. Вона може досягати величини 6 тисяч доларів на рік. 
  3. Відсутність потреби обслуговування. Правильно збудована станція працює без зовнішнього втручання роками. 

Гібридні станції можна встановлювати практично будь-де. Вони забезпечать вам автономність та захистять від можливих катаклізмів чи серйозних поломок у міських лініях. 

Работая с СОНЦЕПРОМ вы получаете:

Актуальные цены на автономные солнечные электростанции для дома, приятные скидки для постоянных клиентов, подрядчиков и строительных компаний.

Бесплатный расчет вашей будущей гелиосистемы с учетом возможности ее размещения на участке. Вы узнаете общую стоимость постройки, сроки ее окупаемости.

Официальную гарантию на все оборудование. Также мы проводим техническое обслуживание гелиосистем после завершения гарантийного срока.

Як замовити?

Щоб придбати сонячну юридичну гібридну електростанцію для будинку, вам варто звернутися до компанії «Сонцепром». Ми відповімо на всі наявні питання, безкоштовно виконаємо необхідні розрахунки та запропонуємо вам найцікавіші рішення. Ми пропонуємо:

  1. Встановлення геліостанцій різної потужності під ключ. Всі роботи виконуються нашими спеціалістами — вам нічого не потрібно буде робити самостійно.
  2. Актуальні ціни, приємні знижки та регулярні акції. Вартість станцій відносно невисока, а окупність настає лише за кілька років.
  3. Офіційну гарантію на все обладнання. Ми використовуємо лише перевірену техніку від виробників зі світовим ім’ям.

Телефонуйте — ми готові до взаємовигідної співпраці!

Для получения индивидуального просчета, пожалуйста, заполните эту форму:

    Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності