Приватна гібридна сонячна електростанція вважається найбільш універсальною та практичною. Вона дозволяє як накопичувати енергію в акумулятори при її надлишках, так і продавати їх за «Зеленим тарифом», а також використовувати електрику з міських мереж у разі, якщо потужності недостатньо. Ця станція ідеально підходить для домашнього чи комерційного використання. Вона не займає багато місця та швидко окупається.

Потужність станцій може варіюватися від 8 до 40 кВт/год. При необхідності ми можемо створити і більші геліостанції, які будуть виробляти достатньо енергії. Ціна на них безпосередньо залежить від використовуваного обладнання та кількості панелей. Терміни окупності такої системи під час використання «Зеленого тарифу» становлять близько 5 років. Після цього вона приносить чистий прибуток власнику. При цьому середній термін служби станції — 30–40 років, тобто зроблені вкладення окупляться багаторазово навіть з урахуванням інфляції.

Що входить до складу

Приватні гібридні сонячні електростанції для будинку складаються з:

  • Набору кремнієвих панелей. Зазвичай до комплекту входить кілька одиниць. Вони підключаються один до одного послідовним або паралельним способом.
  • Інвертора. Вважається основним вузлом станції. Перетворює постійний струм на змінний і піднімає його параметри до 220 вольт 50 Гц. Також інвертор вміє керувати системою, розподіляючи потоки енергії згідно з налаштуваннями. Наприклад, він може перемикати живлення з панелей на акумулятори або лінії електропередач.
  • Акумуляторних батарей для зберігання енергії. Зазвичай встановлюються в окремому приміщенні, можуть додатково утеплюватись у зимовий період. Місткість акумуляторів розраховується так, щоб їх вистачало на нічний час для забезпечення автономності.
  • Контролера заряду. Необхідний для того, щоб продовжити термін служби акумуляторних батарей. Він використовується для правильного заряду акумуляторів. Якщо його не використовувати, то вони швидко вийдуть з ладу.

Додатково використовуються кабелі та дроти для передачі енергії та підключення всіх елементів, а також спеціальні конструкції для кріплення панелей.

Це мінімально можливий комплект, який можна використовувати як для забезпечення будинку електрикою у світлу пору дня, так і для продажу енергії за «Зеленим тарифом». Додатково можна купити акумулятори: так ви отримаєте повну автономність та зможете використати накопичену енергію вночі.

Работая с СОНЦЕПРОМ вы получаете:

Актуальные цены на автономные солнечные электростанции для дома, приятные скидки для постоянных клиентов, подрядчиков и строительных компаний.

Бесплатный расчет вашей будущей гелиосистемы с учетом возможности ее размещения на участке. Вы узнаете общую стоимость постройки, сроки ее окупаемости.

Официальную гарантию на все оборудование. Также мы проводим техническое обслуживание гелиосистем после завершения гарантийного срока.

Як замовити?

Щоб придбати приватну гібридну сонячну електростанцію, необхідно звернутися до нашої компанії. Ми займаємося проєктуванням та встановленням геліостанцій під ключ в Україні та Польщі, а також їх подальшим обслуговуванням. Наші переваги:

  1. Індивідуальний підхід. Вам потрібно надіслати нам фотографію вашої ділянки або даху будинку та його координати (адресу, геомітку або кадастровий номер) для того, щоб ми визначили з супутника розташування об’єкта до сторін світла, і ми виконаємо всі необхідні розрахунки та зробимо проєкт розкладання панелей. І все це абсолютно безкоштовно!
  2. Доступні ціни. Ми працюємо безпосередньо з виробниками обладнання, минаючи ланцюжки посередників, тому пропонуємо нашим клієнтам товари за прийнятною вартістю.
  3. Офіційна гарантія, післягарантійне обслуговування. Замовляти геліостанції у нас вигідно та безпечно.

Залишилися питання? Телефонуйте, ми детально проконсультуємо вас та допоможемо грамотно інвестувати у «зелену» енергетику.

Для получения индивидуального просчета, пожалуйста, заполните эту форму:

    Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності