Гібридна сонячна електростанція є найбільш практичною для домашнього або промислового використання. Вона дозволяє забезпечити будинок або інший об’єкт електроенергією будь-якої доби. Основна відмінність подібної станції від автономної або мережевої в тому, що вона працює як з акумуляторами, так і з лініями електропередач. Вдень заряд накопичується в акумуляторах, а ввечері споживається за необхідності. Якщо струму недостатньо, він добирається з міських мереж. Надлишки при цьому можна продавати за «Зеленим тарифом».

Гібридна сонячна електростанція, яку можна купити в нашій компанії, може мати різну потужність (від 8 до 40 кВт/год). Вона ідеально підходить для людей, які не хочуть переплачувати за електроенергію. Також вона дозволяє забезпечити автономність: будь-які поломки, віялові відключення та аварії вам не страшні. Заряду батарей буде достатньо для того, щоб забезпечувати будинок електрикою протягом декількох годин або днів.

Переваги гібридних станцій

 

До плюсів даних систем відносяться:

 1. Можливість накопичення енергії та витрати її за своїм бажанням. Можна заживити будинок повністю від акумуляторів або використовувати їх як резервне джерело, добираючи потрібні кіловати з мережі.
 2. Автономність. Вам не страшні будь-які поломки чи відключення світла. Це дуже важливо у зимовий період, особливо якщо у вас встановлені сучасні котли, які не працюють без електрики.
 3. Довгий термін служби. Гібридні сонячні електростанції для дому працюють по 30–40 років. Якщо врахувати, що окупність настає через 5–6 років, то ви отримаєте солідний прибуток.
 4. Зменшення рахунків за електроенергію. Ви зможете використовувати для потреб домогосподарства енергію власного виробництва. Оскільки електрика постійно дорожчає, це дозволить заощадити солідні суми.
 5. Практичність та універсальність системи. Її можна запрограмувати на різні ситуації: відбір енергії з мережі за нестачі, використання акумуляторів, змішаний режим тощо.

З мінусів можна виділити лише відносно високу вартість станції. Але так чи інакше вона швидко окупиться і приноситиме вам стабільний прибуток.

Схеми роботи станції

Гібридна сонячна електростанція під ключ, замовити яку можна в нашій компанії, працює наступним чином:

 1. Домашні електроприлади витрачають частину енергії, що виробляється геліостанцією вдень. Певна кількість також надходить до акумуляторів, заряджаючи їх. Надлишки виливаються у міські лінії електропередач.
 2. Коли настає темрява, енергія береться з акумуляторів. Вони поступово розряджаються. Залежно від ємності встановлених батарей, електрики може вистачати на кілька годин, всю ніч або навіть кілька днів.
 3. Якщо батареї розрядилися вночі, електроенергія береться з лінії електропередач. Це дозволяє забезпечити цілодобову роботу всіх електроприладів.

Зазначимо, що користувач може самостійно змінювати режими та програмувати систему на різні схеми роботи. Якщо ви хочете купити сонячну гібридну електростанцію для будинку, то рекомендуємо вам звертатися до нашої компанії. Ми не перший рік займаємось їх проєктуванням, будівництвом та підключенням, і знаємо про них усе.

Працюючи з СОНЦЕПРОМ ви отримуєте:

Актуальні ціни на автономні сонячні електростанції для дому, приємні знижки для постійних клієнтів, підрядників і будівельних компаній.

Безкоштовний розрахунок вашої майбутньої геліосистеми з урахуванням можливості її розміщення на ділянці. Ви дізнаєтеся загальну вартість будівлі, термін її окупності.

Офіційну гарантію на все обладнання. Також ми проводимо технічне обслуговування геліосистем після завершення гарантійного терміну.

Як замовити?

 

Ми пропонуємо:

 1. Доступні ціни на електростанції різної потужності.
 2. Встановлення під ключ з урахуванням усіх нюансів та особливостей ділянки.
 3. Детальні консультації з будь-яких питань.

Щоб дізнатися про актуальну вартість геліостанцій, вам слід зателефонувати або написати в нашу компанію. Звертайтеся — ми готові до взаємовигідної співпраці.

Для одержання індивідуального прорахунку, будь ласка, заповніть цю форму:

  Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності