Для того щоб офіційно заробляти на «Зеленому тарифі» або забезпечити підприємство дешевою енергією, потрібна юридична автономна електростанція на сонячних батареях. Вона дозволить вам значно зменшити витрати на комунальні послуги, що підвищить рентабельність компанії та її конкурентоспроможність. Облаштувати станцію можна практично на будь-якій ділянці. Панелі розміщуються або на покрівлі будинку, іншої будівлі, або на спеціальних підставках. Головне — правильно зорієнтувати їх щодо сторін світла, щоб отримати максимальне вироблення енергії та підвищити ККД системи.

 

Перед тим як вибрати необхідну модель геліостанції, необхідно визначитися з такими питаннями:

  1. Тип сонячних панелей. Вони бувають різними, тому важливо підібрати ті, які максимально підходитимуть під ваші завдання.
  2. Сумарна потужність станції. Вона обчислюється виходячи з кількості споживаної енергії. При цьому необхідно робити запас. Наприклад, якщо офіс споживає 5 кВт, варто купити геліостанцію на 8 кВт.
  3. Наявність акумуляторних батарей у комплекті. Вони необхідні для того, щоб накопичувати енергію вдень та віддавати у нічний час. З їхньою допомогою можна стати повністю автономним і незалежним від міських мереж.

Додатково потрібно враховувати розташування станції. Це потрібно для того, щоб розрахувати приблизне вироблення енергії в зимовий та літній період, тому що різниця між показниками може бути досить великою.

Особливості монтажу

Монтаж конструкції можна проводити практично на будь-якій території. При нестачі вільного місця на землі їх встановлюють на дахах чи спеціальних конструкціях. Усі необхідні дії виконують наші спеціалісти: вам не доведеться наймати додаткових підрядників та платити за їхні послуги.

Якщо планується встановлювати батареї, то їх рекомендується розмістити в приміщенні, що опалюється, щоб вони не замерзли взимку. Інвертор також ставиться в будівлі, щоб він не постраждав від конденсату. Підключення до міських мереж та «Зеленого тарифу» здійснюється нашими спеціалістами за перевіреним алгоритмом, тому якихось проблем у клієнтів не виникає.

Як замовити сонячну станцію

Якщо ви хочете купити юридичну автономну сонячну електростанцію за цінами, нижчими за ринкові, то вам слід звернутися до нашої компанії. Ми не перший рік займаємось їх монтажем під ключ по всій території України і маємо серйозний досвід у цій справі. Ми пропонуємо:

  1. Безкоштовний розрахунок за всіма необхідними параметрами, створення 3D-моделі станції, щоб ви змогли зрозуміти, як вона впишеться в ділянку. Ми розрахуємо потужність, вартість, терміни окупності та інші параметри.
  2. Офіційну гарантію. Ми працюємо лише з перевіреними виробниками, тому жодних проблем у вас не виникне. Якщо щось вийде з ладу, ми максимально швидко відновимо працездатність системи.
  3. Доступні ціни на юридичну автономну сонячну електростанцію для дому, знижки для постійних клієнтів, підрядників та ін.

Залишилися питання? Телефонуйте, ми працюємо без вихідних.

Работая с СОНЦЕПРОМ вы получаете:

Актуальные цены на автономные солнечные электростанции для дома, приятные скидки для постоянных клиентов, подрядчиков и строительных компаний.

Бесплатный расчет вашей будущей гелиосистемы с учетом возможности ее размещения на участке. Вы узнаете общую стоимость постройки, сроки ее окупаемости.

Официальную гарантию на все оборудование. Также мы проводим техническое обслуживание гелиосистем после завершения гарантийного срока.

Як замовити?

Якщо ви хочете придбати комплект геліостанції із встановленням та підключенням під ключ, то звертайтеся до компанії «Сонцепром». Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань, допоможуть розрахувати необхідну потужність, розкажуть про особливості обладнання та ін.

Щоб замовити станцію, досить просто зателефонувати нам. Ми працюємо без вихідних – звертайтесь!

Для отримання індивідуального прорахунку, будь ласка, заповніть цю форму:

    Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності