Бажаєте знизити витрати на комунальні послуги, що постійно дорожчають? Не знаєте, у що вкласти заощадження, щоби зберегти їх від інфляції та примножити? Чи задумалися про те, як можна заробити на «Зеленому тарифі»? Приватна автономна сонячна електростанція, ціну якої ви можете дізнатися на нашому сайті, дозволить вам вирішити всі вищезазначені завдання. Ви не залежатимете від міських мереж і зможете продавати надлишки державі, отримуючи додатковий пасивний прибуток!

 

Приватна електростанція на сонячних батареях може мати потужність від 8 до 35 кВт. Вона зазвичай встановлюється на спеціальних опорах, які забезпечують надійну фіксацію і не займають багато місця, але допускається монтаж на покрівлі будинків або землі. Період окупності становить 4–7 років залежно від розташування ділянки, обраної потужності та комплекту обладнання. Середній термін служби батарей складає 25–30 років, тобто станція гарантовано принесе солідний прибуток. Саме тому багато українців обирають геліостанції як інвестиційні проєкти: вони набагато вигідніші, ніж депозит у банку чи мікробізнес.

Склад сонячної електростанції

До комплекту геліостанції входять:

  1. Панелі, які перетворюють сонячне світло на електрику. Вони є основним елементом системи. Їхня кількість може бути різною: чим більше, тим вища потужність станції.
  2. Інвертор, який перетворює постійний струм на змінний і піднімає напругу до 220 вольт. Сучасні моделі також вміють розподіляти енергію, що виробляється, наприклад, виливати надлишки за «Зеленим тарифом».
  3. Стійки та кріплення для панелей. Вони необхідні для надійної фіксації елементів у процесі встановлення та експлуатації системи.

Це мінімально можливий комплект, який можна використовувати як для забезпечення будинку електрикою у світлу пору дня, так і для продажу енергії за «Зеленим тарифом». Додатково можна купити акумулятори: так ви отримаєте повну автономність та зможете використати накопичену енергію вночі.

Переваги геліостанції

До переваг облаштування сонячних електростанцій належать:

  1. Незалежність від міських ліній електропередач. Вам не страшні віялові відключення через брак вугілля, поломки генераторів та ін. У вас буде своя електростанція, яка працює 24 години на добу. Крім того, вартість одного кіловата буде значно дешевшою, ніж при покупці в РЕМ.
  2. Можливість підключення «Зеленого тарифу». Завдяки цьому ви зможете заробляти, продаючи надлишки енергії державі чи місцевим енергомережам.
  3. Можливість підключення домоволодінь, що знаходяться на відстані. Якщо протягнути лінію до вашого будинку не виходить або це обходиться в солідну суму, станція допоможе вам вирішити проблему максимально недорого і ефективно.

Дізнатись актуальну ціну на приватну автономну сонячну електростанцію для дому можна на нашому сайті. Ми безкоштовно виконаємо всі необхідні розрахунки, проконсультуємо з наявних питань та встановимо геліостанцію під ключ, з оформленням усіх потрібних документів та підключенням до «Зеленого тарифу».

Работая с СОНЦЕПРОМ вы получаете:

Актуальные цены на автономные солнечные электростанции для дома, приятные скидки для постоянных клиентов, подрядчиков и строительных компаний.

Бесплатный расчет вашей будущей гелиосистемы с учетом возможности ее размещения на участке. Вы узнаете общую стоимость постройки, сроки ее окупаемости.

Официальную гарантию на все оборудование. Также мы проводим техническое обслуживание гелиосистем после завершения гарантийного срока.

Як замовити?

Якщо ви хочете придбати комплект геліостанції із встановленням та підключенням під ключ, то звертайтеся до компанії «Сонцепром». Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань, допоможуть розрахувати необхідну потужність, розкажуть про особливості обладнання та ін.

Щоб замовити станцію, досить просто зателефонувати нам. Ми працюємо без вихідних – звертайтесь!

Для отримання індивідуального прорахунку, будь ласка, заповніть цю форму:

    Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності