Хочете економити на комунальних послугах і бути незалежним від місцевих енергомереж? Відчуваєте труднощі з підключенням будинку або будівлі до ліній електропередач? Тоді ваш вибір — це автономна сонячна електростанція. З її допомогою можна забезпечити своє домогосподарство або підприємство необхідною кількістю енергії, а також заощадити солідні суми на рахунках за електрику.

Автономні сонячні електростанції для будинку незамінні в тих випадках, коли підключення до загальних електромереж неможливо з тих чи інших причин. Подібна система може забезпечувати енергією окремий котедж або навіть невелике селище. Зазначимо, що така станція не призначена для заробітку на «Зелений тариф»: все вироблене електрика споживається всередині створеної мережі, а не продається місцевим підприємствам.

Що входить в комплект геліостанції (сонячної електростанції)?

 

Класична автономна сонячна електростанція, купити яку можна в нашій компанії, складається з декількох ключових елементів:

Фотомодулі

Саме вони перетворюють сонячне світло в електрику. Від кількості модулів залежить загальна потужність станції (їх також називають панелі або батареї).

Система кріплення

Вона підтримує сонячні батареї в необхідному положенні, надійно фіксуючи їх і захищаючи від поломок.

Інвертор

Перетворює постійний струм панелей в змінний і піднімає напругу до потрібних 220 вольт.

Акумулятори
акопичувальні батареї)

Вдень вони заряджаються, а ввечері віддають енергію у міру необхідності.

Коннектори і кабелі

Необхідні для об’єднання всіх елементів в єдину робочу мережу.

Правильно побудована і розрахована автономна електростанція на сонячних батареях функціонує не менше 30 років. Деградація фотомодулів відбувається приблизно за 0,5%/рік.

Повний термін окупності системи складає близько 5-7 років (все залежить від місця розташування станції, її потужності, кількості споживаної енергії тощо). Саме тому використовувати їх вигідно і практично.

Особливості використання

 

Кріпити панелі можна як на даху, так і на землі на спеціальних опорах. Головне — правильно орієнтувати їх по сторонах світу, щоб вони мали максимальний рівень освітлення та працювали на повну потужність. Великі станції зазвичай розміщують на спеціальної наземної металоконструкції, а невеликі можна поставити на даху, якщо вона підходить для цього.

Перед тим як замовити або купити гелиостанцию, потрібно враховувати наступні фактори:

  • Тип панелей і загальну потужність системи. Вона розраховується на підставі складання показників усіх джерел споживання електроенергії, які можуть працювати одночасно, плюс робиться певний запас.
  • Тип і модель інвертора. Це один з ключових елементів системи, тому до вибору варто віднестися максимально відповідально.
  • Кількість електроенергії, яка зможе виробити автономна станція в зимовий і літній період. Ці значення будуть відрізнятися, і необхідно прорахувати, буде вам вистачати електрики в холоди. Особливо якщо ви збираєтеся опалювати ним приміщення.

Також треба розрахувати ємність акумуляторних батарей. Вони дозволяють забезпечувати домоволодіння електрикою цілодобово. При цьому вночі зазвичай витрачається мінімум енергії, тому потрібно розуміти, якої ємності вам вистачить.

Працюючи з СОНЦЕПРОМ ви отримуєте:

Актуальні ціни на автономні сонячні електростанції для дому, приємні знижки для постійних клієнтів, підрядників і будівельних компаній.

Безкоштовний розрахунок вашої майбутньої геліосистеми з урахуванням можливості її розміщення на ділянці. Ви дізнаєтеся загальну вартість будівлі, термін її окупності.

Офіційну гарантію на все обладнання. Також ми проводимо технічне обслуговування геліосистем після завершення гарантійного терміну.

Як замовити?

 

Якщо ви хочете придбати комплект геліостанції з установкою і підключенням під ключ, то звертайтеся в компанію «Солнцепром». Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань, допоможуть розрахувати необхідну потужність, розкажуть про особливості обладнання та ін

Щоб замовити станцію, достатньо просто зателефонувати нам. Ми працюємо без вихідних — звертайтеся!

Для одержання індивідуального прорахунку, будь ласка, заповніть цю форму:

    Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності